טנא עומרים נעים להכיר

קליטה בטנא עומרים • כניסותטנא עומרים הינו ישוב קהילתי בחבל יתיר שבנגב , אשר בו גרים בהרמוניה חילונים, דתיים ושומרי מסורת, זוגות צעירים לצד משפחות וותיקות. היישוב מונה כ- 170 משפחות וחבריו הינם חלק מקהילה גדולה ואכפתית השואפת כל הזמן לשפר את איכות חייה האישים החברתיים והכלליים, הפסיפס האנושי ביישוב והרקע של כל משפחה ומשפחה תורמים ליצירת יישוב רב גוני בעל אופי מיוחד, אשר נותן מקום לכולם אם בחיי התרבות ואם בחינוך הדור הצעיר.

אנחנו על המפה
טנא נגישה למרכז החיים בנגב כ - 7 דקות ממיתר, 10 דקות מצומת שוקת וכביש 6 וכ - 20 דקות מבאר שבע.


טנא טבע
ביישוב קיימות פינות חמד מקסימות. מכל היישוב נשקף נוף יפיפה, מדברי ובראשיתי. כמו כן מזג האוויר ביישוב הינו נוח. ניתן ליהנות מרוח נעימה במשך כל ימות השנה!
היישוב חולש על נחל חברון מצפון וסמוך ליערות המקיפים אותו – יער סנסנה, יער יתיר, יער מיתר ועוד.

מלוא הטנא חינוך.
ביישוב, מעון מפוקח תמ"ת לפעוטות בגילאי לידה - 3. ומחולק לקבוצות הגיל השונות עם מטפלות, צוות, הנהלה ופיקוח ברמה גבוהה.
בטנא עומרים פועלים שלושה גני ילדים – גן רב גילאי ממלכתי ושני גנים דתיים דו-גילאים, מבני בחינוך מתוחזקים ברמה הגבוה ביותר מה שמעצים את חווית הלמידה ויוצרים ואווירת חינוך יוצאת מן הכלל.
ילדי טנא עומרים בגילאי היסודי, לומדים בבתי הספר במיתר חילוני או דתי על פי בחירה, בביה"ס הממ"ד בעתניאל או בסוסיא. הבוגרים לומדים בבית הספר התיכון במיתר. לכל אלו ישנן הסעות מאורגנות בכל יום.
ביישוב עצמו מתקיימים חוגים מגוונים ופעילויות תרבות שנתית לגילאים השונים.

איכות חיים בטנא עומרים
בישוב ספריה פעילה, חדר ג'ימבורי, פינת חי, חדר כושר ובריכה מדהימה הפעילה בחודשי הקיץ. על פי החלטת הממשלה תושבי היישוב זכאים להנחת מס בגובה 10%
בואו להיות חלק ........

ניתן להתקשר ל :

רויטל קקון 0509779993

איריס כהן 054-7775194

לפרטים נוספים ולהמשך תהליך הקליטה ביישובנו.