מי אנחנו?

אודות טנא עומרים • 13/4/2014 כניסות

טנא עומרים הינו ישוב קהילתי בדרום הר חברון בו גרים בהרמוניה חילונים, דתיים ושומרי מסורת, זוגות צעירים לצד משפחות וותיקות .

היישוב, טנא עומרים, מונה כ 160 משפחות ,וחבריו היינם חלק מקהילה גדולה ואכפתית המעונינת לשפר את איכות חייה האישיים, החברתיים והכלליים. המגוון האנושי ביישוב והרקע של כל משפחה ומשפחה תורמים ליצירת ישוב רב גווני בעל אופי מיוחד ,אשר נותן מקום לכולם אם בחיי התרבות התוססים ואם בחינוך הדור הצעיר. בנוסף לאוויר הצח ולנוף המרהיב נוצרת הרמוניה מופלאה מה שהופך את היישוב למיוחד במינו.


אנחנו על המפה
היישוב ממוקם בדרום הר חברון קרוב למיתר כ – 7 דקות וכ -20 דקות מבאר שבע.
בנוסף קרוב היישוב לאזור התעשייה מיתרים, לעתניאל ולסוסיא. כביש 6 הולך ומתקרב אלינו ואמור להגיע בקרוב לצומת שוקת 10-כ דקות מהישוב.


טנא טבע
ביישוב יש פינות חמד מקסימות. מכל היישוב נשקף נוף מקסים, מדברי ובראשיתי. מזג האויר ביישוב הינו נח ותוכלו ליהנות מבריזה נעימה במשך כל ימות השנה!

היישוב חולש על נחל חברון מצפון וסמוך ליערות המקיפים אותו – יער סנסנה, יער יתיר, יער מיתר ועוד.


מלוא הטנא חינוך
ביישוב, מעון גדול לפעוטות בגילאים 1 - 3. מחולק לקבוצות הגיל השונות עם מטפלות, צוות, הנהלה ופיקוח ברמה גבוהה.

בטנא עומרים קיימים גם שלושה גני ילדים – גן רב גילאי ממלכתי ושני גנים דתיים דו-גילאים. הצוותים בגנים, וכן המבנים והאווירה יוצאים מן הכלל.

ילדי טנא עומרים בגילאי היסודי, לומדים בבתי הספר במיתר חילוני או דתי על פי בחירה, בביה''ס הממ''ד בעתניאל או בסוסיא. הבוגרים לומדים בבית הספר התיכון בעומר או בבאר שבע. לכל אלו ישנן הסעות מאורגנות בכל יום.

כמו כן ישנן באזור גם פנימיות טובות ומגוונות כמו אולפנות וישיבות תיכוניות וגם בהן הנוער לומד.

טנא עומרים מזמינה אתכם לבוא ולהיות חלק מיישוב הארץ, עשייה ואיכות חיים ו...להיות חלק מפאזל קהילתי יפה ההולך ומתרחב!